Amid
 
   Zakład produkcyjny firmy „Amid” znajduje się w miejscowości Dębowa Wola Stara 25  koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Łączna powierzchnia zakładu to ponad 10.000m2 z czego ponad 4.000m2 stanowią hale produkcyjne i magazynowe.

 Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na maszynach i urządzeniach takich firm jak: Textima, Juka, Union Special, Polytek, Gema, Orsan, ArmStrong, Pakom.

      Naszymi dostawcami tkanin polipropylenowych oraz innych półproduktów są renomowani producenci z Polski oraz z zagranicy. Każda partia zakupionych przez nas tkanin PP posiada stosowne zaświadczenia jakości. Dodatkowo, na terenie naszego zakładu przeprowadzamy własne badania jakościowe tkanin.

   Nadruk na opakowaniach wykonywany jest na czterech drukarkach fleksograficznych. Na każdym opakowaniu można umieścić dowolny tekst lub znak. Jako jedyni w Polsce możemy nanieść do 8 kolorów na każdym boku opakowania.              Szycie Big-Bagów odbywa się na specjalistycznych maszynach, takich firm jak Orsan i Union Special, które umożliwiają uzyskanie pełnego uszczelnienia szwów.

  Gotowe opakowania pakujemy na palety w ilościach od 100 do 500 sztuk, zabezpieczamy taśmą PS oraz owijamy folią stretch. Każda paleta posiada czytelne oznaczenia producenta, odbiorcy oraz pełną specyfikację opakowań.
    Palety używane przez naszą firmę posiadają certyfikaty fitosanitarne (HT).

    Zarządzanie całym procesem produkcyjnym realizowane jest ściśle wg. procedur i instrukcji
ISO 9001-2001
zawartych w księdze jakości.
 

Zapraszamy do współpracy.

 

 
     AMID © 2008